Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: List
pl: Lista

en: No
pl: Nie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Mail
pl: Poczta

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Installed correctly
pl: Zainstalowano pomyślnie

en: Other
pl: Inne

en: Counter
pl: Licznik

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: Service name
pl: Nazwa serwisu

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Like
pl: Lubię to

en: Buffer
pl: Bufor

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Facebook Share
pl: Udostępnij na facebooku

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Show counter
pl: Pokaż licznik

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML
