Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: List
ps: لړ

en: No
ps: نه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Other
ps: نور

en: Plugin
ps: لګون
