SharePoint Connector (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Add
ast: Amestar

en: Host
ast: Sirvidor
