SharePoint Connector (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Add
bs: Dodaj
