SharePoint Connector (1.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Add
he: הוספה

en: Host
he: שם שרת

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Webform
he: טופס - Webform
