SharePoint Connector (1.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add
id: Tambah

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Client ID
id: ID Klien

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Keys
id: Kunci

en: @label fields
id: Bidang @label
