SharePoint Connector (1.0.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Add
ja: 追加

en: Host
ja: ホスト

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Webforms
ja: ウェブフォーム

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: @label fields
ja: @label フィールド
