SharePoint Connector (1.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add
lv: Pievienot

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Host
lv: Serveris

en: Webforms
lv: Webformas

en: Webform
lv: Webforma
