SharePoint Connector (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
