SharePoint Connector (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Host
ps: کوربه
