SharePoint Connector (1.0.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Add
pt: Adicionar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Host
pt: Servidor

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Keys
pt: Chaves

en: Delete Content Type
pt: Apagar Tipo de Conteúdo

en: @label fields
pt: campos @label
