SharePoint Connector (1.0.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add
sl: Dodaj

en: Host
sl: Gostitelj
