SharePoint Connector (1.0.2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Add
es: Agregar

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Host
es: Servidor

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Mapping
es: Correspondencias

en: Keys
es: Claves

en: @label fields
es: @label campos
