SharePoint Connector (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Add
ka: დამატება

en: Host
ka: ჰოსტი
