SharePoint Connector (1.0.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്
