SharePoint Connector (1.0.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Host
ne: होस्ट
