SharePoint Connector (1.0.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Add
os: Бафтау
