SharePoint Connector (1.0.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Add
pl: Dodaj

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Webforms
pl: Formularze

en: Webform
pl: Formularz

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Keys
pl: Klucze

en: Connection
pl: Połączenie

en: @label fields
pl: Pola encji typu @label
