SharePoint Connector (1.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Add
sv: Lägg till

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Host
sv: Värd

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Webforms
sv: Webbformulär

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Mapping
sv: Mappning

en: Keys
sv: Nycklar

en: @label fields
sv: Fält @label
