SharePoint Connector (1.0.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Add
ta: சேர்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Mapping
ta: பொருத்தல்
