SharePoint Connector (1.0.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Add
vi: Thêm

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Webforms
vi: Biểu mẫu web

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Connection
vi: Kết nối
