SharePoint Connector (1.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Host
bn: হোস্ট
