SharePoint Connector (1.0.3) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Field
de: Feld

en: Add
de: Hinzufügen

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Client ID
de: Client-ID

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Webforms
de: Webformulare

en: Webform
de: Webformular

en: Mapping
de: Zuordnung

en: Keys
de: Schlüssel

en: Field Mappings
de: Felder Zuordnungen

en: Connection
de: Verbindung

en: Connection Type
de: Verbindungstyp

en: Log requests
de: Anfragen Protokollieren

en: @label fields
de: @label Felder

en: There are no items yet.
de: Es gibt noch keine Artikel.
