SharePoint Connector (1.0.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Add
gl: Engadir

en: Host
gl: Anfitrión

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Webform
gl: Formulario web

en: Mapping
gl: Mapeo
