SharePoint Connector (1.0.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Mapping
gu: મેપિંગ
