SharePoint Connector (1.0.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Add
hi: जोड़ें

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Host
hi: होस्ट

en: Mapping
hi: मानचित्रण
