SharePoint Connector (1.0.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Add
hr: Dodaj

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Mapping
hr: Mapiranje
