SharePoint Connector (1.0.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Host
kk: Хост
