SharePoint Connector (1.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Add
te: చేర్చు
