SharePoint Connector (1.0.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Add
tr: Ekle

en: Host
tr: Sunucu

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Keys
tr: Anahtarlar

en: @label fields
tr: @label alanları
