SharePoint Connector (1.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Add
eo: Aldonu

en: Host
eo: Gastiganto

en: Mapping
eo: Mapigo
