SharePoint Connector (1.0.4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Add
et: Lisa

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Keys
et: Võtmed

en: @label fields
et: @label väljad
