SharePoint Connector (1.0.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Host
hy: Հոսթ
