SharePoint Connector (1.0.4) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Field
it: Campo

en: Add
it: Aggiungi

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Webforms
it: Webform

en: Mapping
it: Mappatura

en: Keys
it: Chiavi

en: @label fields
it: campi @label
