SharePoint Connector (1.0.4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Add
nl: Toevoegen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Webforms
nl: Formulieren

en: Webform
nl: Formulier

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Keys
nl: Sleutels

en: Connection
nl: Verbinding

en: @label fields
nl: @labelvelden
