SharePoint Connector (1.0.4) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Add
pt: Adicionar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Host
pt: Servidor

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Webforms
pt: Formulários

en: Webform
pt: Formulário

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Keys
pt: Chaves

en: @label fields
pt: @label campos
