SharePoint Connector (1.0.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Add
th: เพิ่ม

en: Host
th: โฮสต์

en: There are no items yet.
th: ยังไม่มีรายการ
