SharePoint Connector (1.0.4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Add
uk: Додати

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Host
uk: Хост

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Webforms
uk: Вебформи

en: Webform
uk: Вебформа

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Keys
uk: Ключі

en: Connection
uk: З'єднання

en: Connection Type
uk: Тип з’єднання

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: @label fields
uk: Поля @label
