SharePoint Integration (1.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Size
pt: Tamanho

en: Save
pt: Guardar

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: N/A
pt: N/D

en: Download Link
pt: Ligação para Descarregar

en: Select Timezone
pt: Selecione o fuso horário
