Sharerich (2.0.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Markup
be: Код

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: Machine name
be: Машынная назва
