Sharerich (2.0.2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Allowed HTML tags
da: Tilladte HTML-tags

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Machine name
da: Internt navn

en: Sharing
da: Deling
