Sharerich (2.0.2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Enabled
et: Lubatud

en: Social networks
et: Sotsiaalvõrgustikud

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Service
et: Teenus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Sharing
et: Jagamine
