Sharerich (2.0.2) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Markup
ja: マークアップ

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Allowed HTML tags
ja: 使用できるHTMLタグ

en: Sticky
ja: 固定

en: Service
ja: サービス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Sharing
ja: 共有
