Sharerich (2.0.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
