Sharerich (2.0.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Markup
ne: मार्कअप

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम
