Sharerich (2.0.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Markup
pt: Marcação

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Social networks
pt: Redes sociais

en: Reset
pt: Redefinir

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Allowed HTML tags
pt: Tags HTML permitidas

en: Orientation
pt: Orientação

en: Sticky
pt: Destacado

en: Service
pt: Serviço

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Sharing
pt: Compartilhando

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
