Sharerich (2.0.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Allowed HTML tags
ug: خەتكۈچلەر تەستىقلانغانHTML
