Sharerich (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Block title
de: Blocktitel

en: Social networks
de: Soziale Netzwerke

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Allowed HTML tags
de: Erlaubte HTML-Tags

en: Service
de: Dienst

en: Machine name
de: Systemname

en: Sharing
de: Gemeinsame Nutzung

en: Facebook App ID
de: Facebook-App-ID

en: Enabled services
de: Aktivierte Dienste

en: Twitter user
de: Twitter Benutzer

en: Weight for @label
de: Gewichtung für @label

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
