Sharerich (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Markup
es: Marcado

en: Delete
es: Eliminar

en: Enabled
es: Activado

en: Block title
es: Título del bloque

en: Social networks
es: Redes sociales

en: Reset
es: Restablecer

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Allowed HTML tags
es: Etiquetas HTML permitidas

en: Service
es: Servicio

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Sharing
es: Compartiendo

en: Facebook App ID
es: ID de aplicación de Facebook

en: Enabled services
es: Servicios activos

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
