Sharerich (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Markup
gl: Marcado

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Enabled
gl: Activado

en: Social networks
gl: Redes sociais

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: Service
gl: Servizo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Sharing
gl: Compartir
